Etkilemeye hazır olun.

Hedef kitlenizi meşgul edin.

Hakkımızda

Geçmişten gelen tecrübesini müşterileri talepleri doğrultusunda yaptığı yatırımlarla birleştiren Teen Lojistik , artık çalıştığı firmalar için komple çözümler üreten bir "Lojistik Çözüm Ortağı" konumuna gelmiştir.

"Müşteri İlişkileri Yönetimi" ni başarılı bir şekilde yıllardır uygulayan Teen Lojistik , "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ni kendine ilke edinmiştir.

Teen Lojistik olarak çalışan memnuniyetindeki hedefimiz çalışanlarımızın kendilerini Teen lojistik ailesinin bir üyesi olarak görmeleri ve firmamızdan sadece emekli olarak ayrılmalarıdır. Firma içindeki açık ofis sistemi ile de çalışanlar arası iletişimin kolaylıkla sağlanması amaçlanmaktadır.

Sahip olduğumuz, araç ve belgesiyle nakliye organizatörlüğü gücümüzü de arttırmış bulunmaktayız.

Müşterilerimizin çoğu kuruluşumuzdan itibaren bizimle birlikte çalışmaktadır. Nakliye sektöründe oluşan tün yenilikler ve değişiklikler, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, bilgi çağına uygun şekilde değerlendirilmektedir.

KALİTE PRENSİPLERİMİZ
Güvenilirlik: Teen Lojistik , Müşterilerine verdiği hizmet ve standartlara uygun çalışma prensipleri ile geçmişten bugüne güvenilirliği ön planda tutmaktadır.

Kalite Bilinci: Teen Lojistik , Hizmet, ürün ve çalışan kalitesi konularında bilinçli bir tutum içindedir. Profesyonel hizmet anlayışı ile iş kalitesini en üst seviyede tutar.

Çözüm Odaklılık: Teen Lojistik, Müşteri odaklı, pozitif yaklaşımı ile hizmet veren, hızlı, doğru ve dürüst hizmetle sonuca ulaşır.

Müşteri Önceliği: Ürünleriniz Teen Lojistik güçlü araç filosu ile bozulmadan ve fire vermeden zamanında yerine ulaşır. Nitelikli çalışmalarımız ve güçlü araç filomuz ile Türkiye'nin her yerinde siz müşterilerimiz ile her zaman birlikteyiz. Geçmişteki çalışmalarımız gelecekteki çalışmalarımızın garantisidir.

Hertürlü yüklemelerinizde bizden de teklif almayı lütfen unutmayınız.